Павлоград

У Павлограді розпочала роботу комісія з прийому документів власників, житло яких пошкоджено (знищено) внаслідок ракетних ударів 30.04. – 01.05.

11.05.2023 13:14 Автор: Юлія Жаворонок

У Павлограді розпочала роботу комісія з прийому документів власників, житло яких пошкоджено (знищено) внаслідок ракетних ударів 30.04. – 01.05.

10 травня у Павлограді розпочала роботу комісія з прийому документів власників, житло яких пошкоджено (знищено) внаслідок військової агресії російської федерації та ракетних ударів від 30.04.2023 — 01.05.2023 року на отримання матеріальної допомоги.

Павлоградці отримують консультацію психолога та юриста БФ “Право на захист”. За підтримки БФ “Ріната Ахметова” та Павлоградської міськрайонної організації Товариства Червоного Христа України.

Також постраждалі, які здали документи на матеріальну допомогу, отримують харчові набори.

Нагадуємо: прийом документів відбувається в приміщенні Будинку ветеранів (колишній будинок ім. Кірова) за адресою:

вул. Центральна, 49 в робочі дні та суботу з 09.00 до 13.00 години.

Допомога надається власнику житла на підставі акту обстеження об’єкта пошкоджених будівель і споруд, складеного Уповноваженою комісією Павлоградської міської ради.

Розмір надання адресної матеріальної допомоги визначається Комісією в залежності від ступеню руйнування житла.

При собі необхідно мати:

  • оригінал та копію акту обстеження об’єкта пошкоджених будівель і споруд, складеного Управлінням комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради та підписаного Уповноваженою комісією;
  • оригінал та копія паспорту;
  • оригінал та Копію ідентифікаційного коду;
  • оригінал та копії документів, що підтверджують право власності пошкодженим майном або витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
  • довідку з банку із зазначенням реквізитів відкритого IBAN рахунку заявника (для перерахування матеріальної допомоги).
FacebookTwitterTelegram