Павлоград

У Павлограді опікуватимуться психоемоційним станом дітей та їх безпекою

06.08.2022 19:06 Автор: Оксана Пугачова

У Павлограді опікуватимуться психоемоційним станом дітей та їх безпекою

У Павлограді реалізують українсько-англійський проект «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій» у співпраці з благодійним фондом «За майбутнє України» та за підтримки британської організації Street Child.

Метою проекту є створення Центру з надання психоемоційної соціальної підтримки для дітей  та їх батьків, забезпечення безпеки дітей та доступ до життєво важливої інформації та послуг.

“У місті активно проводиться робота щодо підтримки  дітей із сімей, які вимушені були залишити свої рідні домівки. Щодня працівники закладів культури, освіти та спорту виїжджають на місця проживання ВПО і проводять майстер-класи, ігрові програми, спортивні заняття, кіноперегляди. Також із великим задоволенням діти відвідують Павлоградський історико-краєзнавчий музей, бібліотеки міста, де працівники закладів завжди готують цікаві програми, квести, в яких можуть брати участь не лише діти, а й їх батьки” – повідомляють на офіційному сайті Павлоградської міської ради.

Забезпечуватимуть реалізацію проекту працівники Міського культурно-дозвільницького центру, працівники бібліотечної системи міста та Центру надання соціально-психологічних послуг. Незадовго до старту проекту у Павлограді вони отримали необхідні знання на тренінгах у Дніпрі. 

Читайте також:

Не зупинятись на досягненому: талановита молодь Дніпропетровщини може отримати президентську стипендію

 

FacebookTwitterTelegram