Павлоград

У Павлограді дітей познайомили з професією правоохоронця

28.04.2023 12:40 Автор: Юлія Жаворонок

У Павлограді дітей познайомили з професією правоохоронця

На екскурсію до Павлоградського районного відділу поліції завітали вихованці Дитячої телестудії “Юніон-ТВ” Палацу творчості дітей та юнацтва.

На зустрічі учні познайомились з черговою частиною, дізнались, що саме сюди першочергово надходить інформація про події та злочини, які сталися на території обслуговування, після чого черговий направляє на виклик слідчо-оперативну групу. Потім гостей провели з оглядовою екскурсією по відділу поліції. Поліцейські показали їм спецзасоби та захисне спорядження, що використовується під час несення служби.

Найбільшу цікавість діти виявили під час знайомства з експертами-криміналістами. Завідувач відділу судової експертизи № 2 лабораторії судових експертиз Дніпропетровської області НДЕКЦ МВС України Ігор Грищенко розповів молоді про специфіку своєї роботи, про різноманітні дослідження, зокрема взяття відбитків пальців рук та інші тонкощі своєї справи.

Майбутні журналісти провели інтерв’ю з поліцейськими, запитали їх про завдання, які виконує поліція та особливості служби в кожному підрозділі. Для них це був перший справжній репортаж про роботу поліції. Багато хто переконався у правильності свого вибору творчої професії, а дехто зацікавився службою в лавах поліції.

FacebookTwitterTelegram