Павлоград

У Павлограді чоловіки намагалися продати авто, які ввезені як “гуманітарка” для військових

23.04.2023 12:56 Автор: Юлія Жаворонок

У Павлограді чоловіки намагалися продати авто, які ввезені як “гуманітарка” для військових

Правоохоронці затримали жителів Дніпра під час продажу автомобілів, які були призначені для потреб військових, але були продані цивільним покупцям.

За даними слідства, автомобілі “Land Rover” та “Mitsubishi Shogun” були передані як гуманітарна допомога військовим для захисту держави від іноземних благодійників. Однак, зловмисники використали сайт продажу автомобілів, щоб знайти покупця і продати автомобілі за 9 тис. 200 доларів США.

21 квітня, слідчі Павлоградського районного відділу поліції затримали двох фігурантів цього злочину, які були 32 та 26 років. Автомобілі та грошові кошти були вилучені як речові докази, а зловмисників доставили до Павлоградського районного відділу поліції.

Найближчим часом зловмисникам буде повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 201-2 Кримінального кодексу України (незаконне використання гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги з метою отримання прибутку). Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

FacebookTwitterTelegram