Павлоград

У новорічну ніч в Павлограді курсуватиме транспорт для підвозу людей до Соборної площі

30.12.2021 10:28 Автор: Вікторія Шарашова

У новорічну ніч в Павлограді курсуватиме транспорт для підвозу людей до Соборної площі

В ніч з 31 грудня на 1 січня в Павлограді курсуватиме додатковий рейсовий автобус, який забиратиме людей з найбільших мікрорайонів, привозитиме їх до Соборної площі для святкування Нового року біля головної ялинки міста і увозитиме назад після салюту та по закінченню народних гулянь.

Вартість проїзду в один бік складатиме 30 гривень.

Автобуси курсуватимуть за наступним графіком (час вказано приблизно).

Автобус за маршрутом “Медучилище – Ливмаш – сквер ім. Шевченка” (рух транспорту буде здійснюватись тільки до зупинки біля скверу Шевченка).

Відправлення від кінцевої зупинки Медучилище до скверу Шевченка (Соборної площі) – 0:20. Відправлення від скверу Шевченка (Соборної площі) до Медучилища – по закінченню салюту – орієнтовно о 01:30 по завантаженості пасажирами.

Можливо автобус після того, як розвезе перший потік людей, повернеться на Соборну площу ще раз і зробить другу “ходку” до Ливмашу.

Транспорт буде рухатись за наступним маршрутом:
В прямому напрямку:
Медучилище – вул. Промислова – вул. Гагаріна – вул. Комарова (повз сквер ім. Комарова, шахтарську зупинку) – вул. Преображенська (кол. вул. Іскровська, кінцева зупинка Ливмаш) – вул. Дніпровська – вул. Центральна.

У зворотному напрямку:
вул. Центральна — вул. Дніпровська — вул. Преображенська (Ливмаш) – вул. Комарова –вул. Гагаріна – вул. Промислова – Медучилище.

Рух транспорту у прямому напрямку буде здійснюватись тільки до скверу Шевченка (карману за перехрестям вул. Шевченка та Центральна) біля Соборної площі.

 

Читайте також:

На Дніпропетровщині відкриті всі траси для транспортного пересування

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram