Павлоград

У липні ситуація з пальним в Україні має нормалізуватися

29.06.2022 12:16 Автор: Оксана Пугачова

У липні ситуація з пальним в Україні має нормалізуватися

Ситуація на ринку пального стабілізується: у червні обсяги поставок були на 50% більші, аніж у травні. З Європи на український ринок зайшло понад 600 тисяч тон нафтопродуктів, 400 тисяч тон – це дизель, 200 тисяч – бензин та скраплений газ. Про це написали на офіційному сайті партіїї «Слуга Народу».

Таким чином ситуація на АЗС стабілізується. На заході черги на заправках відсутні. У Києві та на сході країни поки маємо певний дефіцит. Але процес по насиченню українського ринку продовжуватиметься, і вже в липні ситуація буде нормалізовуватися. Ліміти на заправку будуть підняті або взагалі зняті – автомобілісти зможуть заправлятися будь-яким обсягом пального.

Однак навіть попри нормалізацію ситуації  українці мають відповідально використовувати пальне та не витрачати їх без нагальної потреби.

План російських окупантів щодо створення в Україні масштабної паливної кризи не реалізувався і вже не буде реалізовано. Адже в нас напрацьований план поставок та логістика з різних європейських країн. А самі поставки – диверсифіковані.

«Це ще один крок із інтеграції українських енергоринків із європейськими. Йдеться про ринок нафтопродуктів. Логістика яка напрацьована, ці закупівлі і наявність товару – все це допомагає нам мати налагоджені зв’язки з Європою і навіть не думати про поставки з інших напрямків, які працювали колись. Це другий крок по об’єднанню наших енергетичних ринків. Далі цей стратегічний рух буде продовж і в частині газу, і в частині всіх інших енергоресурсів», –  говориться в повідомленні.

 

Читайте також:

На Дніпропетровщині набирає обертів швейне виробництво із Лисичанська

 

FacebookTwitterTelegram