Першотравенськ

U-LEAD з Європою: Оксана Вінницька підписала угоду про співпрацю

30.11.2021 12:36 Автор: Анастасія Суворова

U-LEAD з Європою: Оксана Вінницька підписала угоду про співпрацю

Раніше rvk.news писали, що в планах Першотравенської міської ради відремонтувати амбулаторію №2 за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ). Для розвитку соціальної інфраструктури міський голова Оксана Вінницька підписала ще угоду про фінансування соціально-важливих проєктів. Про це повідомляє U-LEAD з Європою в Дніпропетровській області.

Йдеться про угоду в рамках проєкту «Сприяння розвитку інфраструктури – поліпшення первинної медицини. УФСІ VII». Програму впроваджує Український фонд соціальних інвестицій коштом гранту Уряду Німеччини, який надано через Банк розвитку KfW.

Оксана Вінницька

Це не перший досвід роботи Першотравенської громади разом з експертами U-LEAD та регіональним офісом. В рамках ініціативи Першотравенський центр первинної медико-санітарної допомоги нещодавно отримав швидкі тести для виявлення хвороб.

Досвід Першотравенської громади є гарним прикладом для інших громад регіону, тому що і в розрізі справедливої трансформації вугільних регіону, і загалом громада не зупиняються на досягнутих результатах, натомість активно розвиває муніципальну галузь охорони здоров’я. Мережа медичних закладів компактна і впорядкована, проте потребує комфортних умов для працівників та пацієнтів через конкретність на ринку медичних послуг.

U-LEAD з Європою

Саме для покращення умов, Першотравенська міська рада на чолі з міським головою Оксаною Вінницькою залучає додаткові кошти.

 

Читайте також:

«Соцеконом» в регіоні: в Першотравенську будують резервуари для води

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram