Павлоградський район

У Дніпрі пройшов регіональний форум аграрної промисловості

21.11.2021 13:22 Автор: Сергій Вріхед

У Дніпрі пройшов регіональний форум аграрної промисловості

20 листопада в Дніпрі відбувся регіональний форум «АГРО.БІЗ.ІНВЕСТ 2021». На форумі були присутні громади з кожного району Дніпропетровської області. Після привітання першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України відбулись виступи голів районних державних адміністрацій, нагороджувались найкращі працівники, колективи, асоціації громадських організацій, сільгоспвиробників зі всього регіону. Учасники форуму ділились досвідом, інноваціями та обговорювали нові ідеї стосовно поліпшення стану аграрного сектору. Павлоградський район представляли громади Павлограда та Вербківської ОТГ. Також на заході був присутній голова Павлоградської РДА Сергій Рублевський та його заступник Віталій Зюзін.

Сергей Рублевский

Голова Павлоградської РДА Сергій Рублевський

Редакція rvk.news запитала у Сергія Рублевського про те, яку користь несуть подібні регіональні форуми:

«Для будь-якої громади, в тому числі Павлоградської, користь в тому, що люди звідусіль збираються, спілкуються, обмінюються ідеями. Є певний внесок в те, щоби нові, сучасні технології, підходи в роботи, приходили в наші громади та наші підприємства. Цей захід про розвиток, підвищення ефективності, про те, щоб наші підприємства отримували більший результат, вкладаючи менше зусиль. Ефективність саме про це – про розвиток. Ті, хто брав участь в сьогоднішньому заході, отримають певний імпульс, а результати від нього прийдуть вже досить скоро», – заявив Сергій Рублевський.

Виталий Зюзин

Віталій Зюзін, заступник голови Павлоградської РДА

Також ми запитали Віталія Зюзіна те, як районна адміністрація оцінює поточну ситуацію з аграрним сектором Західного Донбасу:

«Павлоградський район в цьому році отримав, як і більшість районів Дніпропетровської області, багатий врожай. Завдяки цьому ми можемо розвивати не тільки економіку регіону, а й економіку України. Пріоритетом для нас залишається розвиток доданої вартості до виробництва, що збільшить потенціал нашої промисловості та економіки області загалом», – відповів Віталій Зюзін.

Агрофорум

Кожна громада частувала всіх бажаючих різними власноруч виготовленими стравами та смаколиками

Агрофорум

На форумі можна було більше дізнатись про Павлоградський район, ознайомитись з виробами народної творчості, оцінити на смак фрукти та випічку з домашнього столу

Агрофорум

Палатки стали в нагоді ховатись від дощу і більше спілкуватись на різні аграрні теми

Агрофорум

Попри непогоду захід відбувся в теплій та відкритій атмосфері

 

Читайте також:

Сергій Рублевський та Віталій Зюзін відвідали Дніпровський економічний форум

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram