Павлоград

Трансформації в медиціні у 2022 році: збільшення зарплатні медикам, НСЗУ підвищує фінансування лікарень, розвиток системи трансплантації

13.01.2022 10:21 Автор: Оксана Пугачова

Трансформації в медиціні у 2022 році: збільшення зарплатні медикам, НСЗУ підвищує фінансування лікарень, розвиток системи трансплантації

Серед ключових  завдань українського Уряду на 2022 рік одним з перших пунктів зазначені зміни в медичній сфері.

Цьогоріч в країні трансформація медичної системи відбуватиметься прискореними темпами завдяки рекордному бюджету, що виділений на цю сферу.

Пріоритетні позиції, які відчують конструктивні зміни:

  • Суттєве збільшення рівня оплати праці медиків, а також забезпечення додаткових фінансових гарантій для медичних працівників. Мінімальна зарплата лікаря на рівні 20 тисяч гривень — це вагомий результат для нашої країни.
  • Завдяки рекордному бюджету НСЗУ буде підвищено фінансування лікарень, що дасть можливість також оновлювати та модернізувати медзаклади.
  • Розвиток системи трансплантації в Україні.
  • Розширення сфери дії експериментального проєкту з аеромедичної евакуації.

Уряд Медицина

Уряд підвищив мінімальні зарплати працівникам сфери охорони здоров’я. Середня зарплата лікаря в 2022 році прогнозується на рівні 23-24 тисяч гривень.

 

Читайте також:

Роман Каптєлов: “Вважаю що підвищення зарплатні правоохоронів має відбутися. Задіяти кошти від акцизу – мотиваційне рішення”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram