Павлоград

Тисяча вакцинованим: люди пенсійного віку зможуть витратити гроші на ліки

14.12.2021 09:34 Автор: Вікторія Шарашова

Тисяча вакцинованим: люди пенсійного віку зможуть витратити гроші на ліки

Кошти, які виплачуються повністю вакцинованим проти коронавірусу в межах програми “єПідтримка”, люди віком від 60 років зможуть витратити на соціальні потреби, зокрема на придбання ліків.

У січні 2022 року розшириться перелік товарів і послуг, які можна буде придбати на 1 тис. грн, надану державою кожному українцю, який отримав повний курс щеплень. Про це йшлося на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

“З 19 грудня повністю вакцинованим українцям буде нарахована одна тисяча гривень. Вони зможуть витратити ці кошти на напрямки, які найбільше постраждали від пандемії, – записатися в спортзал, піти в кінотеатр, музей або на концерт, купити квиток на потяг або літак, придбати книги. Водночас, дослухавшись до побажань наших громадян поважного віку, для яких важливою є підтримка здоров’я, зокрема в умовах пандемії, було ухвалено рішення додати до переліку доступних товарів ще й ліки”, – зазначив Володимир Зеленський.

Глава держави висловив переконання, що такий крок збільшить кількість щеплень проти COVID-19 серед літніх людей, а також сприятиме лікуванню й профілактиці інших захворювань.

“Пропаганда щеплення серед людей старшого віку – одне з найважливіших завдань для президента. Тому програма «єПідтримка» не оминула увагою українців поважного віку. Не секрет, що вони входять до групи ризику. Водночас, ми всі дуже хочемо, щоб вони були здоровим. Тому не маю жодних сумнівів, що програма «єПідтримка» буде корисною для всіх вакцинованих українців!” – підкреслила Олена Шуляк, голова політичної партії “Слуга народу”. 

Нині Міністерство цифрової трансформації доопрацьовує технічні можливості для того, щоб купівля ліків за передбачені за щеплення кошти стала доступною з січня наступного року.

 

Читайте також:

Як отримати 1000 гривень за вакцинацію: точна інструкція

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram