Павлоград

Тернівка та Павлоград боротимуться за звання “Молодіжна столиця України”

13.01.2022 16:00 Автор: Вікторія Шарашова

Тернівка та Павлоград боротимуться за звання “Молодіжна столиця України”

Завершився прийом заявок на участь в національному конкурсі “Молодіжна столиця України 2023”.

Дніпропетровщину представлятимуть: Тернівка, Павлоград, Кам’янське.

“На Дніпропетровщині мешкає активна, працьовита, креативна й розумна молодь. Готова співпрацювати з місцевою владою в соціальній, економічній, культурній сферах. Яка втілює цікаві проєкти. Віримо в наших активістів та бажаємо перемоги”, – сказав заступник директора департаменту молоді і спорту облдержадміністрації Владислав Яцук. 

центр творчества терновка

Молодіжною столицею-2022 офіційно став Острог. Місто перемогло у національному відборі з-поміж десяти міст. Нині обирають, хто стане його наступником у 2023-му.

Цьогоріч на участь у конкурсі подали заявки 34 міста з 19 регіонів України. Серед них 8 обласних центрів. Претенденти від Дніпропетровщини – Тернівка, Павлоград, Кам’янське.

павлоград

Усі заявки розглядатиме Наглядова рада конкурсу. У фінал вийдуть 10 населених пунктів. Учасники мають презентувати план розвитку молодіжної політики своїх міст. Переможця обиратимуть за певними критеріями.

Найперше, це зацікавленість та спроможність міст якісно змінювати молодіжну політику. Залучення молоді, громадських організацій та об’єднань.

конкурс для молоді

Конкурс ініційований Міністерством молоді та спорту, Українським інститутом міжнародної політики і Національною молодіжною радою України. Він проводиться п’ятий рік поспіль.

 

Читайте також:

За розвиток ініціатив на місцевому рівні мешканці регіону можуть отримати 50 тисяч гривень

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram