Тернівка

Тернівка розпочала масову вакцинацію населення від коронавірусної інфекції

24.07.2021 19:16 Автор: Вікторія Шарашова

Тернівка розпочала масову вакцинацію населення від коронавірусної інфекції

В рамках п’ятого етапу вакцинації від COVID-19 на базі ЦД «Шахтар» (б. Шахтарської слави, 6) відчинив свої двері Центр імунізації. Тільки за перший день роботи щеплення вакцинами «Moderna» та «Pfizer» отримали близько 150 тернівчан.

Covid-19 Терновка

Як повідомила заступник головного лікаря Центру первинно медико-санітарної допомоги Надія Коваль, перед введенням вакцини присутні тут лікарі обов’язково проводять попередній огляд кожного охочого отримати щеплення: вимірюються температура та проводиться бесіда з ним щодо супутніх хронічних захворювань.

Всі, хто сьогодні прийшли, підписують добровільну згоду та отримують повну інформацію про те, які симптоми можуть виникнути та як себе поводитися після самої процедури. Особу вакцинують, проте після процедури вакцинації людину залишають на пів години під наглядом лікаря. Дані про отриману вакцину вводяться до єдиного реєстру імунізації.

Covid-19 Терновка

Медики запевняють, що всі існуючі вакцини є ефективними аби запобігти ускладнень у разі захворювання на коронавірус, вони значно знижують ризики летальних випадків, особливо у літніх людей.

Центр масової вакцинації працюватиме щосуботи з 8.00 до 12.00. Якщо ж охочих отримати щеплення значно зросте, то серед тижня визначать додатковий день для імунізації. При собі обов’язково мати паспорт. Щодо ревакцинації, тобто повторного щеплення, то його  проведуть в кабінеті на базі Центру первинно медико-санітарної допомоги.

Попередній запис здійснюється через сімейних лікарів, в додатку «Дія» або за номер тел. 050-147-00-83.

Covid-19 Терновка

FacebookTwitterTelegram