Павлоград

Сюрприз до Миколая: дітям з центру «Моя родина» подарували нові ліжка

22.12.2021 11:45 Автор: Вікторія Шарашова

Сюрприз до Миколая: дітям з центру «Моя родина» подарували нові ліжка

До дня Святого Миколая для дітей, позбавлених батьківського піклування з центру соціальної підтримки «Моя родина» коштом міського бюджету (близько 120 тис грн ) були придбані нові комфортні ліжка та комплекти постільної білизни.

“В короткі строки нам вдалося відремонтувати один з житлових блоків у дитячому центрі та придбали для дітей нові ліжка, які давно потрібно було замінити. Адже старі вже непридатні до використання та перебували в жахливому стані. Зараз в центрі перебувають 24 дитини, з них 16 – сироти. Радий, що змогли зробити їм святковий сюрприз. Після відкриття новорічної ялинки вони приїхали та були приємно здивовані такому оновленню. Гадаю, що разом й потрібно робити добрі справи. Вдячний депутатам міської ради за порозуміння”, – під час сесійного засідання 21 грудня до депутатів звернувся міський голова Анатолій Вершина.

моя родина

Нагадаємо, дітей з «Моєї родини» привітали зі святом та вручили солодкі подарунки міський голова Анатолій Вершина та народний депутат України Роман Каптєлов. Вони поспілкувалися з вихованцями центру та обмінялися приємними передноворічними емоціями.

моя родина

 

Читайте також:

“Новорічний подарунок” від держави. Павлоград сплатить 12 млн боргу перед ДЗД

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram