Павлоград

Страйк таксистів: чи змінять ціни на послугу в Павлограді?

14.02.2022 16:46 Автор: Оксана Пугачова

Страйк таксистів: чи змінять ціни на послугу в Павлограді?

З початку цього місяця в соціальних мережах працівники таксі говорили про готовність страйкувати 14 лютого з вимогою підвищити тарифи. Страйк пропонувався всеукраїнським. І дійсно – в обласних центрах – Дніпрі, Сумах, Харкові, Житомирі, Києві тощо користувачі сервісів та послуг таксі з самого ранку не можуть замовити машину.

Вимоги водіїв таксі – підвищення тарифів. З огляду на збільшення вартості паливно-мастильних та витратних матеріалів мова про заробіток вже майже не йде, кажуть таксисти. З іншого боку підвищення тарифів одразу позначиться на попиті послуги.

Варто зазначити – в Павлограді таксі сьогодні працює. Всі ключові оператори ринку таксі виїжджають на виклики.

“Тарифи послуг таксі насправді мінімальні. Якщо подивитись на те, скільки вартує проїзд у міському транспорті Павлограда і якими темпами там збільшується вартість проїзду, то наші послуги я б назвав дешевими, – говорить керівник однієї зі служб електротаксі в місті. – Хочу сказати чесно – як тільки з’явиться можливість ми будемо підіймати ціни. Всі служби таксі Павлограда, в умовах що склались (підвищення ціни на ПММ, “електрозаправку” – ред.), мають встановити єдину нижню межу тарифу. І далі чесною конкуренцією сервісом працювати з клієнтом. Так роблять цивілізовані гравці ринку. У нас поки що не так: тримаємо ті ціни що давно нерентабельні. Тому цілком розумію таксистів, що вийшли на страйк.

Зараз, скажу відверто, це не бізнес – це спроба утримати бізнес. Зменшились зарплатні у водіїв, видатки на утримання транспорту, а це в свою чергу – безпека пасажирів”

Такси

Тож поки що ціни в місті на послуги таксі залишаються на колишньому рівні. Але, як сказав керівник служби електротаксі “якщо знайдеться активіст, який збере всіх за одним столом” ціни на послуги швидкого та комфортного доїзду можуть збільшитись.

Читайте також:

Зруйновану вандалами стелу відновили: герб Павлогрда повернули на місце (ВІДЕО)

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram