Павлоград

Стабільність енергетичного фронту залежить від кожного мешканця Дніпропетровщини

19.10.2022 09:17 Автор: Юлія Жаворонок

Стабільність енергетичного фронту залежить від кожного мешканця Дніпропетровщини

Вчора ворог знову скерував ракети по об’єкту енергетичної інфраструктури Дніпропетровщини. Він зазнав серйозних руйнувань. Без світла залишилося понад 220 населених пунктів області. Енергетики відновили електропостачання, та заощаджувати має кожен. 

“Росіяни другий тиждень гатять по енергетичній інфраструктурі. Хочуть залишити нас у темряві. Енергетики працюють цілодобово, щоб ми були зі світлом. І потребують допомоги кожного з нас, – зазначив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. – Не зовсім зручно вимикати обігрівач у прохолодній квартирі, працювати при свічках чи ходити неосвітленими вулицями. Але наша економія допоможе втримати енергетичний фронт”.

Все, що потрібно, – обмежити використання електроприладів. Особливо у часи пікового навантаження на систему: з 6.00 до 9.00 та з 17.00 до 23.00.

Протягом дня важливо й мінімізувати роботу електрообігрівачів, пральних машин та бойлерів. Без проблем для енергетичної системи їх можна використовувати вночі.

Заощаджувати необхідно, аби не перевантажувати пошкоджену ворогом енергетичну інфраструктуру.  Це забезпечить стабільну  роботу транспорту, лікарень та інших соціально важливих об’єктів.

 

Читайте також: 

Мешканці Дніпропетровщини вже заощадили 10% електроенергії

 

FacebookTwitterTelegram