Вербківська ОТГ

Спортивними змаганнями у Вербках відкрили шкільний спортзал після ремонту (ФОТО)

18.02.2022 16:40 Автор: Оксана Пугачова

Спортивними змаганнями у Вербках відкрили шкільний спортзал після ремонту (ФОТО)

У капітально оновленій та сучасній спортивній залі у Вербках провели спортивні змагання з мініфутболу. Захід відбувся у місцевій загальноосвітній школі. Тут нещодавно провели ремонтні роботи по відновленню спортивного приміщення.

Цьому передувало спільне опрацювання проєкту з ремонту спортивної локації із залученням коштів “соцеконому” народного депутата України Романа Каптєлова. Загалом проєкт потребував 1,5 млн грн. Капітальний ремонт тривав близько півроку, і тепер спортивна локація має міцний дах та нову підлогу, вона простора, тепла та зручна для спортивних занять. 

Вербковская отг

Можливості оновленої спортивної зали вже “протестували” у справі: найменші футболісти громади ФСК «Юніор» брали участь у змаганнях з мініфутболу серед учасників  2011-2015 років народження. Юних спортсменів привітали сільський голова Вербківської громади Віталій Кривошей, голова Павлоградської  РДА Сергій Рублевський та його заступник Віталій Зюзін. Змагання пройшли жваво, весело, емоційно. Учасників нагородили грамотами, медалями та вручили подарунки – м‘ячі.

Вербковская отг

Вербковская отг

 

Читайте також:

“Соцеконом” в регіоні: спортивну залу в Вербківській школі капітально ремонтують

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram