Павлоград

Сплачені податки це – боєприпаси та паливо для бронетехніки

24.01.2022 15:13 Автор: Оксана Пугачова

Сплачені податки це – боєприпаси та паливо для бронетехніки

Цього тижня парламент має розглянути низку важливих законопроєктів у сфері оборони та розвитку економіки. Серед питань, що будуть розглянуті депутатами: законопроєкт про національний супротив стосовно статусу ветеранів війни, законопроєкти про економічний паспорт, про систему гарантування вкладів фізичних осіб та про оподаткування міжнародних відправлень. В Уряді розглянуть також законопроєкт про впровадження карантину та про День української державності.

Про це під час Погоджувальної ради заявив перший заступник голови фракції “Слуга Народу” Андрій Мотовиловець.

“Завдання Верховної Ради – працювати, зберігати спокій і підтримувати економіку. Бо саме сплачені податки перетворюються на боєприпаси та на паливо для бронетехніки. Нехай наша робота стане відповіддю на спроби залякати Україну”, – закликав депутат.

Слуга Народу андрей мотовиловец

Серед проєктів, які фракція “Слуга Народу” пропонує додати до порядку денного, є законопроєкт про питну воду, про засади державної регіональної політики та пропозиції Президента України до законопроєкту про віртуальні активи.

 

Читайте також:

Конференція Дніпропетровської обласної організації політичної партії “Слуга Народу”: нагородили павлоградський осередок та одноголосно підтримали застосування імперативного мандату

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram