Павлоград

Спецоперація “Акциз” в Дніпропетровській області: підвищення заробітної плати правоохоронців та наповнення місцевих бюджетів

12.01.2022 17:55 Автор: Оксана Пугачова

Спецоперація “Акциз” в Дніпропетровській області: підвищення заробітної плати правоохоронців та наповнення місцевих бюджетів

Сьогодні пройшла робоча нарада в прокуратурі Дніпропетровської області щодо результатів виконання операції “Акциз”. До участі запросили В’ячеслава Медяника, заступника голови комітету з питань правоохоронної діяльності, народних депутатів України: зокрема Романа Каптєлова, Бородіна Вячеслава, Бужанського Максима, Припутеня Дмитра, Володимира Орлова, заступника голови Дніпро ОДА та представників правоохоронних органів Дніпропетровської області різних рівнів.

Прокуратура Акциз Роман Каптелов

Обговорювали питання припинення нелегальної торгівлі, сплати податків на ринках пального, лікеро-горілчаних та тютюнових виробів на території Дніпропетровської області за два останні місяці минулого року.

Прокуратура Акциз Роман Каптелов

Результати ДПС свідчать – лише за два останні місяці 2021 року спецоперація “Акциз” забезпечила надходження до бюджету України додаткових 2,3 млрд грн. Кошти планують спрямувати на підвищення заробітної платні працівникам системи МВС. Не лише поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби.

Прокуратура Акциз Роман Каптелов

“Моя особиста позиція – всі кошти, які додатково надходять до бюджету по акцизних платежах мають скеровуватись на підвищення оплати праці працівників системи МВС, які, дбаючи про безпеку українців, щодня ризикують власним життям та здоров’ям” – зазначає Денис Монастирьский, міністр МВС в дописі на своїй сторінці у ФБ.

Прокуратура Акциз Роман Каптелов

“Повністю підтримую ініціативу Дениса Монастирського. Це справедливе і мотиваційне рішення. Результатом роботи в цьому напрямку буде наповнення державного бюджету, завдяки чому ми зможемо підвищити заробітну плату правоохоронцям та збільшити надходження до бюджетів громад і надалі реалізовувати соціальні проєкт, – коментує сьогоднішню зустріч Роман Каптєлов, – На нараді ми обговорили подальший механізм роботи в цьому питанні: до мене звертаються небайдужі громадяни з повідомленням про незаконну торгівлю підакцизними товарами, я повідомляю керівників уповноважених органів і надалі проводиться оперативна перевірка з застосуванням штрафних санкцій”

Прокуратура Акциз Роман Каптелов

Нагадуємо: вчора на телеканалі Рада разом з ведучими та гостями студії народний депутат України Роман Каптєлов обговорювали соціальні питання в тому числі питання збільшення зарплатні працівникам системи МВС України.

 

Читайте також:

В прокуратурі Дніпропетровської області проходить нарада щодо результатів виконання операції “Акциз”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram