Павлоградський район

Спеціалісти ЦНАПів тепер можуть надавати першу домедичну допомогу

22.12.2021 16:34 Автор: Оксана Пугачова

Спеціалісти ЦНАПів тепер можуть надавати першу домедичну допомогу

В Павлоградській райдержадміністрації днями завершився тренінг, де співробітників ЦНАПів навчали не профільним, проте дуже важливим навичкам.

Тренінг мав назву “Надання першої домедичної допомоги громадянам у критичних ситуаціях” та тривав два дні – 17 та 20 грудня

Павлоградская РДА

На навчання, що дасть змогу в критичних випадках зберегти життя відвідувачам, приїхали співробітники ЦНАПів з Павлоградського та Синельниківського районів.

Навчали теорії і практичним діям.

Павлоградская РДА

Роз’яснення надавали, показували на манекенах послідовність та правильність дій тренери від Всеукраїнської Громадської Організації “Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомогиˮ в рамках Програми розвитку й підтримки сфери надання адміністративних послуг в Дніпропетровській області на 2021-2023 роки.

Павлоградская РДА

Відомо, що серед відвідувачів ЦНАПів немалий відсоток людей похилого віку. Наприклад, у відвідувача зупинилося серце, є травма або кровотеча. Як діяти у таких випадках? Що саме казати диспетчеру «швидкої»? Чим допомогти постраждалому до приїзду медиків?

Павлоградская РДА

Цими днями понад 30 учасників перевтілювались у ролі диспетчера, рятувальника, помічника. За постраждалого – манекен.

Павлоградская РДА

Після курсу учасники отримали сертифікати міжнародного зразка: від Американської колегії хірургів та Європейської ради реанімації.

Павлоградская РДА

 

Читайте також:

В Юр’ївці відкрили новий ЦНАП

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram