Павлоград

Софія Дубова та Олександр Синиця: “Діалогові практики – це реальна можливість для вирішення конфлікту”

28.12.2021 18:03 Автор: Оксана Пугачова

Софія Дубова та Олександр Синиця: “Діалогові практики – це реальна можливість для вирішення конфлікту”

Громадська організація “Місцеві стратегії” 20 грудня провела круглий стіл за темою: “Діалог. Нові можливості для громад. Досвід та практика” за підтримки Democracy Repoting International  в рамках проєкту «Демократія в дії — залучення молоді та громадянського суспільства до політичного процесу в Україні». Про це йшла мова на пресконференції в інформаційній агенції “РВК”, де Софія Дубова та Олександр Синиця, представники ГО “Місцеві стратегії”, розповідали як у випадку реальних конфліктів реалізуються діалогові практики та чи дійсно вони сприяють вирішенню конфлікту.

Мета круглого столу – обговорення ініціативи з розбудови інфраструктури миру, впровадження практик діалогу, створення можливостей з вирішення конфліктів, в тому числі між мешканцями та органами місцевого самоврядування на рівні громад Павлоградського району.

Доповідачем круглого столу виступив Олександр Мітьков – національний консультант з медіаціі, вирішення конфліктів ПР ООН.

До заходу з діалогової комунікації долучилися представники Павлоградської міської ради, Павлоградської райдержадміністрації, Тернівської міської ради, Богданівської сільської ради, Межиріцької сільської ради, Троїцької сільської ради.

Всі учасники круглого столу активно брали участь у обговоренні діалоговогу підходу та висловили думку про необхідність його впровадження у роботу громад для вирішення конфліктних ситуацій.

Пропонуємо ознайомитись з повною версією пресконференції  “Діалог. Нові можливості для громад. Досвід та практика” 

 

 

Читайте також:

Активний відпочинок: Вербківська громада отримала гранд від Британської ради

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram