Павлоград

“Соцеконом”: що це таке та процедура його отримання для громади

10.01.2022 17:51 Автор: Оксана Пугачова

“Соцеконом”: що це таке та процедура його отримання для громади

Минулого 2021 року громади Західного Донбасу відновили, збудували, або розпочали ремонт об’єктів соціального значення. Такі радикальні зміни в містах та селах нашого регіону відбулись чи не вперше за багато років. Сприяв цьому народний депутат Верховної Ради України Роман Каптєлов. Модернізацію та будівництво на місцях здійснили за рахунок “соцеконому”. Що таке “соцеконом” та як його отримати, народний обранець розповідає на своїй сторінці у ФБ. 
 
Отже, як за рахунок “соцеконому” (депутатських коштів) народний депутат спільно з головами громад Західного Донбасу реалізували проєкти розвитку територій:
1. В Бюджеті України передбачається конкретна сума на конкретний рік для депутатів мажоритарників на їх округи. 
2. Громади готують всі необхідні документи на проєкти будівництва, реконструкції тощо.
3. Далі голови громад подають своєму депутату ці проєкти з проханням підтримати та профінансувати.
4. В рамках загальної суми «соцеконому» ми з командою їх розглядаємо, та приймаємо рішення, які фінансувати в першу чергу.
5. Направляємо з державного бюджету кошти та реалізовуємо проєкти.
 
“Соцеконом” як і усі державні кошти – це кошти платників податків. Важливо зрозуміти – на які проєкти і наскільки ефективно ці кошти використовуються.
 
 
Оперативна інформація відносно розвитку регіону та проєктів “соцеконому” завжди за посиланнями у фейсбук, інстаграм та телеграм. Підписуйтесь, щоб бути на зв’язку з депутатом, та мати достовірні новини.
 
 
 
Головні новини дня у телеграм каналі
 
FacebookTwitterTelegram