Павлоградський район

Сергій Рублевський: “З початком війни ми всі залишили “політичні чвари” у минулому й активно долучилися до виконання загальної справи”

01.03.2023 14:11 Автор: Юлія Жаворонок

Сергій Рублевський: “З початком війни ми всі залишили “політичні чвари” у минулому й активно долучилися до виконання загальної справи”

Першого березня відбулось пленарне засідання 15-ї сесії Павлоградської районної ради VIII скликання. У роботі сесії взяв участь голова Павлоградської РВА Сергій Рублевський.

На розгляд сесії винесено наступні питання:

  • звіт голови райдержадміністрації щодо виконання повноважень, делегованих районною радою;
  • звіт про виконання районного бюджету за 2022 рік;
  • звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району за 2022 рік;
  • про програму соціально-економічного та культурного розвитку Павлоградського району на 2023 рік;
  • звіт про виконання програми зайнятості населення Павлоградського району на 2014-2022 роки;
  • звіт про виконання Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків у Павлоградському районі на 2013-2022 роки;
  • інші.

Виступаючи перед присутніми зі звітом, Сергій Рублевський подякував депутатам, аграріям, підприємцям району за те, що з початком війни залишили “політичні чвари” у минулому, активно долучилися до допомоги й підтримки Збройних Сил України та інших військових формувань, внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення.  Проаналізував різні аспекти діяльності державного органу в Павлоградському районі. Зокрема, доповів про економічний розвиток району, справи бюджету, соціальний захист населення, охорону здоров’я, освіту, культуру, спорт.

Сьогодні, депутати районної ради вкотре продемонстрували свою злагоджену роботу при прийнятті рішень. Усі питання порядку денного підтримані одноголосно.

FacebookTwitterTelegram