Павлоградський район

Сергій Рублевський: “Відкритий діалог та співпраця – саме ті складові, які можуть нам допомогти у розвитку територій і держави”

21.12.2021 16:50 Автор: Оксана Пугачова

Сергій Рублевський: “Відкритий діалог та співпраця – саме ті складові, які можуть нам допомогти у розвитку територій і держави”

В Павлоградській районній державній адміністрації 20 грудня за підтримки Democracy Repoting International в рамках проєкту “Демократія в дії — залучення молоді та громадянського суспільства до політичного процесу в Україні” ГО “Місцеві стратегії” провела засідання круглого столу за темою: “Діалог. Нові можливості для громад. Досвід та практика”.

ГО "Місцеві стратегії"

Розуміючи важливість діалогу, як основного чинника для вирішення конфліктних чи загрозливих ситуацій, організатор круглого столу сконцентрував увагу присутніх на методології з відповідною назвою “Діалог”.

ГО "Місцеві стратегії"

Мета зустрічі – впровадження практик діалогу, створення можливостей з вирішення конфліктів, в тому числі між мешканцями та органами місцевого самоврядування на рівні громад Павлоградського району.

В заході взяли участь голова Павлоградської райдержадміністрації Сергій Рублевський, заступник голови райдержадміністрації Віталій Зюзін, заступник міського голови Павлоградської міської ради Олена Шуліка, заступники голів громад. Доповідачем з теми виступав Олександр Мітьков – національний консультант з медіації, вирішення конфліктів ПР ООН.

ГО "Місцеві стратегії"

Розмова вийшла цікавою, багатоплановою, конструктивною та фаховою.

“Відкритий діалог та співпраця – саме ті складові, які можуть нам допомогти у досягненні наших цілей та розвитку територій і держави в цілому, — зазначив Сергій Рублевський, – тож сподіваємось на подальшу співпрацюˮ.

ГО "Місцеві стратегії"

ГО “Місцеві стратегії” має великі плани роботи в Західнодонбаському регіоні. Серед найближчих: популяризація серед громад діалогового підходу у вирішенні конфліктів та впровадження діалогових фасилітаторів у громадах.

 

Читайте також:

Активний відпочинок: Вербківська громада отримала грант від Британської ради

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram