Павлоградський район

Сергій Рублевський: “Нам потрібно шанувати пам’ять загиблих для того, щоб не допустити подібного в майбутньому”

19.02.2022 11:53 Автор: Оксана Пугачова

Сергій Рублевський: “Нам потрібно шанувати пам’ять загиблих для того, щоб не допустити подібного в майбутньому”

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. День шани тим, хто “положив серце й душу за нашу свободу” починаючи з буремних осінніх днів на Майдані в Києві у 2013 році. 

Павлоградская РДА

Під час Революції Гідності понад сотню людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Пам’ятний День Героїв Небесної Сотні встановлено Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Напередодні керівництво Павлоградської районної адміністрації в складі голови Сергія Рублевського та заступників Олексія Лендьєла та Віталія Зюзіна вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

“20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…” – сказав голова Павлоградської РДА Сергій Рублевський.

Павлоградская РДА

Павлоградская РДА

Павлоградская РДА

 

Читайте також:

З бюджету регіону виділять майже 4,6 млн грн на територіальну оборону

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram