Павлоградський район

Сергій Рублевський: “Центри професійного розвитку допоможуть педагогам фахово зростати”

09.02.2022 14:10 Автор: Вікторія Шарашова

Сергій Рублевський: “Центри професійного розвитку допоможуть педагогам фахово зростати”

Голова Павлоградської райдержадміністрації Сергій Рублевський провів оперативну нараду за участі голови та заступника голови районної ради, сільських голів, представників міськвиконкомів, головних бухгалтерів, керівників відділів освіти, культури, молоді та спорту, медичних закладів сільських рад, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

нарада Павлоградська РДА

Серед основних питань для обговорення стало створення Центрів професійного розвитку педагогічний працівників в рамках реформування методичних кабінетів.

“Колись існували методкабінети. Ідея така – їх треба реформувати. Центри професійного розвитку педагогів – це більш сучасний хаб, де приділено достатньо уваги та ресурсів не лише для професійного зросту педагогів, а й, наприклад, психологічного їх розвантаження. Окрім того, освітяни мають підвищувати свою кваліфікацію, проходити переатестацію. Змінюється також підхід до викладання в рамках певного трансформування. Адаптувати траєкторію роботи вчителя в умовах нових реформ – це також задача майбутнього Центру професійного розвитку педагогів”, – зазначив голова Павлоградської райдержадміністрації Сергій Рублевський.

нарада Павлоградська РДА

За його словами, в умовах децентралізації такі Центри вже запровадили в інших громадах України. Найближчим часом Богданівська громада для своїх вчителів відкриє двері Центру, де також будуть надаватися фахові послуги для освітян і інших громад.

В ході наради присутні також ознайомилися з організацією роботи в охороні культурної спадщини Павлоградського району.

Було прийняте рішення про введення в експлуатацію амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Богданівка.

Також обговорили питання щодо функціонування й фінансування закладів охорони здоров’я та Центру надання соціальних послуг Троїцької сільської ради.

По закінченню наради були сформовані основні кроки, завдання й напрямки в роботі кожного з присутніх на зустрічі.  

 

Читайте також:

В місцевих школах перевірили стан цивільного захисту

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram