Павлоград

Сцена та червона доріжка: в Павлоградській школі презентували арт-простір

24.11.2021 14:41 Автор: Анастасія Суворова

Сцена та червона доріжка: в Павлоградській школі презентували арт-простір

В Павлограді, 22 листопада презентували один із проєктів, який втілили завдяки Бюджету участі. «Арт-подвір’я» або «Коло друзів» з’явилось в павлоградській школі №4. Про новостворений проєкт повідомляє Павлоградська міська рада.

Павлоград

Ідею створення арт-простору на голосування подали члени батьківського комітету школи на чолі з Людмилою Сугак. Проєкт отримав необхідну для його реалізації підтримку: за нього віддали свій голос 299 осіб.

За планом придбали будівельні матеріали, оновили ґанок школи, нанесли декоративне оздоблення фасаду будівлі. Біля відбудованої сцени встановили лавки для сидіння, проте найближчим часом їх стане більше. До сцени прокладуть червону доріжку. Все це стало можливим завдяки спонсорській допомозі та коштам Бюджету участі. Загальний бюджет робіт склав 49 990 гривень.

Павлоград

В новому арт-просторі планують проводити свята, випускні вечори, театралізовані вистави та майстеркласи для учнів школи. Крім того, майданчик будуть використовувати для зборів мешканців мікрорайону, аби вони обговорювали нагальні питання.

 

Читайте також:

Павлоград отримав партію швидких тестів: які саме

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram