Павлоград

СБУ затримали “тероборонівця”, який виявився агентом ФСБ

27.04.2022 13:27 Автор: Оксана Пугачова

СБУ затримали “тероборонівця”, який виявився агентом ФСБ

Співробітники російської ФСБ намагалися впровадити до лав територіальної оборони мешканця Дніпра, завербованого на початку війни. Куратори ворожої спецслужби ставили йому завдання щодо збору інформації стосовно особового складу, озброєння та техніки військової частини, в якій він повинен був проходити службу, та яка розташовувалась поруч. Про це повідомляє СБУ Дніпропетровської області
 
Служба безпеки України встановила ворожого агента ще на первинному етапі його підривної діяльності. Після його зачислення до лав територіальної оборони, співробітниками СБУ контрольовано передавалися хибні координати штабів командування, складів озброєння, а також полігонів, на яких проводились учбові стрільби. Псевдовійськовий наносив координати у спеціально встановленій програмі, і передавав дані через інтернет-месенджери.
 
“За наявною інформацією, зрадник через пару тижнів служби наполегливо звертався до командування з проханням про переміщення його на передові рубежі оборони, де точилися бої. На цей час він вже був проінструктований куратором зі спецслужби щодо інформації, яка представляє для них найбільший інтерес” – говориться в повідомленні.
 
 
Поведеною спецоперацією під час чергової передачі своїм кураторам наданої йому дезінформації, зрадника було викрито та затримано спецпризначенцями СБУ.
 
Наразі в рамках кримінального провадження, слідчими СБУ складено повідомлення про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
 

Чекайте також: 

Пильність – теж зброя

 
 
 
FacebookTwitterTelegram