Павлоградський район

Рятувальники попередили про тонку кригу на річках Павлоградщини

30.12.2021 11:52 Автор: Вікторія Шарашова

Рятувальники попередили про тонку кригу на річках Павлоградщини

29-го грудня з метою попередження нещасних випадків на зимових водоймах, рятувальники 37-ої державної пожежно-рятувальної частини і співробітники відділення організації служби та реагування на надзвичайні ситуації 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичний рейд на замерзлих річках Вовча, в місті Павлоград, та Самара, поблизу міста Тернівка.

рятувальний рейд

Як зазначають рятувальники, у зв’язку з пониженням  температури повітря на річках та озерах вже сформувалася тонка крига, яка приваблює зимових рибалок і дітей вийти на неї. Тому, під час бесід, фахівці Служби порятунку закликали  громадян не виходити на тонкий лід!

Дозволяється лише в тому випадку, якщо товщина криги не менше 7-10 см. Крім того, кожен рибалка повинен мати засоби самостійного порятунку та бути обізнаним щодо поводження на кризі.

рейд дснс

“Якщо сталася надзвичайна подія, або ви стали свідком такої”, — необхідно відразу телефонувати до Служби порятунку за номером 101!»,- наголошували надзвичайники.

Наприкінці профілактичних бесід кожному, з ким було проведено інструктаж, вручали наочну агітацію у вигляді листівок застережливого характеру з правилами поведінки водних об’єктах в зимовий період.

рейд дснс

 

Читайте також:

10-річний хлопчик врятував батька у лісі: що сталося

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram