Павлоград

Роман Каптєлов: “Зареєстрував важливий для підприємств Західного Донбасу законопроєкт. Прагну до зменшення податкового навантаження на комунальні підприємства регіону”

23.06.2022 07:57 Автор: Оксана Пугачова

Роман Каптєлов: “Зареєстрував важливий для підприємств Західного Донбасу законопроєкт. Прагну до зменшення податкового навантаження на комунальні підприємства регіону”

Народний депутат Роман Каптєлов інформує щодо можливих перспектив у роботі  підприємств централізованого водопостачання і водовідведення Західного Донбасу. Днями ним був зареєстрований законопроєкт “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів господарювання основним видом діяльності яких є виробництво транспортування та/або постачання теплової енергії , надання послуг з постачання теплової єнергії та постачання гарячої води, надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”, що сприятиме зменшенню податкового навантаження на ці підприємства. Інформація про це з’явилась на офіційній стірнці у ФБ нардепа.

“Проєкт закону покликаний зменшити податкове навантаження на підприємства централізованого водопостачання і водовідведення, постачальників теплової енергії та гарячої води. Це допоможе забезпечити безперебійну роботу вказаних підприємств на період дії воєнного стану.

Він є дуже важливим для підприємств 36-го округу, таких як КП «Павлоградводоканал» і КП «Павлоградтеплоенерго», КП ТЖКП м. Тернівка, ПМЖКП м. Першотравенськ. Крім того, законопроєкт важливий і для підприємств обласного рівня, таких як «Аульський водовід» та інші” – зазначається у повідомленні.

Наступний етап — розгляд документа в комітетах Верховної ради України. Це ще один законопроєкт  команди народного депутата Романа Каптєлова в рамках роботи над питанням водозабезпечення Західного Донбасу.

Читайте також:

Роман Каптєлов розповів про свою роботу у Верховній Раді

 

FacebookTwitterTelegram