Павлоград

Роман Каптєлов запропонував лідерам Західного Донбасу долучитися до соціальної ініціативи

12.01.2022 11:21 Автор: Вікторія Шарашова

Роман Каптєлов запропонував лідерам Західного Донбасу долучитися до соціальної ініціативи

В Україні з 19 грудня 2021 року офіційно розпочалася виплата 1000 гривень повнолітнім українцям, які пройшли повний курс щеплення і зареєструвалися через програму “єПідтримка” у застосунку “Дія”. На що можна витратити ці кошти протягом 4 місяців:

  • відвідання кінотеатрів, театрів, музеїв чи виставкових центрів;
  • придбання книг;
  • придбання залізничних та авіаквитків на внутрішні рейси;
  • абонементи до спортзалів чи фітнес-клубів.

Так з соціальною ініціативою щодо використання державної “єПідтримки” виступив народний депутат України Роман Каптєлов. Він вже реалізував таку можливість – придбав та передав книги для дітей з Центру соціальної підтримки “Моя родина” в Павлограді.

моя родина

“Передав книжки та побажав дітям наснаги і жагу до знань. Маю надію, що вони стануть фундаментом у формуванні їх особистостей”, – зазначив народний депутат Роман Каптєлов на своїй сторінці у Facebook.

моя родина павлоград

Також Роман Каптєлов запропонував всім публічним лідерам Західного Донбасу – депутатам, чиновникам, власникам великого бізнесу, директорам підприємств, установ – долучатись до цієї соціальної ініціативи, підтримавши дітей, бібліотеки й бізнес тощо.

моя родина Павлоград

Нагадаємо, за інформацією Monobank, одного з банків, які беруть участь у проєкті “єПідтримка”, виплати вже отримали 610 тисяч їхніх клієнтів на суму 620 мільйонів гривень. Майже 30 мільйонів гривень люди вже витратили.

Причому найбільше до душі українцям припали книжки (44,57%): ця категорія очолює перелік послуг, за які можна сплатити електронними грошима. Також, з 11 січня фізичну картку можна отримати на “Новій Пошті” при замовленні в додатку банку.

 

Читайте також:

Як отримати картку “є-Підтримка” у відділенні пошти?

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram