Павлоград

Роман Каптєлов: “Законопроєкт, що дасть можливість передати ДЗД на баланс Дніпропетровської обласної ради та дозволить модернізувати водогін – прийняли у першому читанні””

19.07.2022 13:15 Автор: Оксана Пугачова

Роман Каптєлов: “Законопроєкт, що дасть можливість передати ДЗД на баланс Дніпропетровської обласної ради та дозволить модернізувати водогін – прийняли у першому читанні””

У Верховній Раді України народні депутати у першому читанні прийняли значущий для Західного Донбасу законопроєкт № 6060. Над цим документом працювали спільно – народний депутат Роман Каптєлов та Дніпропетровська обласна рада. Інформація щодо результатів голосування у підтримку законопроекту 6060 нещодавно з’явилась на офіційній сторінці у ФБ народного обранця.

“Цей законопроєкт ми напрацювали спільно з обласною радою. Він важливий для Західного Донбасу, адже дозволяє передати ДЗД на баланс Дніпропетровської обласної ради і в подальшому проводити ремонт водогону” – зазначає депутат щодо нових можливостей законопроекту.

Цей документ планували прийняти та впровадити раніше. На жаль, війна та воєнний стан у країні внесли свої корективи в наші пріоритети на початку року, тому лише зараз вдалось повернутись до питання водозабезпечення Західного Донбасу.

Окрім того у планах депутата передбачалось вирішення й деяких інших питань, зокрема:

  1. передача ДЗД облраді, виділення коштів на його ремонт;
  2. виділення коштів на ремонт очисних споруд у Тернівці та Павлограді;
  3. будівництво водозаборів у Павлограді, Тернівці;
  4. будівництво резервуару в Першотравенську.

“Тема водопостачання як ніколи важлива, усім відома ситуація в місті Миколаїв весною через пошкодження водогону «Дніпро — Миколаїв»: люди змушені були шукати та розвідувати колодязі на подвір’ях, користуватись водою з річки, носитись із відрами та бутлями. До війни вода в містах була не головною проблемою, але становище Миколаєва наочно демонструє, чому важливо сконцентруватись на водопостачанні міст” – акцентує увагу Роман Каптєлов на ситуації з водопостачанням у Західному Донбасі, яка в умовах воєнних дій ризикує стати сладною проблемою для місцевих мешканців регіону. 

 

Читайте також:

Роман Каптєлов: “Зареєстрував важливий для підприємств Західного Донбасу законопроєкт. Прагну до зменшення податкового навантаження на комунальні підприємства регіону”

 

FacebookTwitterTelegram