Вербківська ОТГ

Роман Каптєлов: “Якщо ви не можете звільнитися з посади головного лікаря, не мучте людей та дайте лікарні змогу нарешті розвиватися”

03.03.2023 09:25 Автор: Юлія Жаворонок

Роман Каптєлов: “Якщо ви не можете звільнитися з посади головного лікаря, не мучте людей та дайте лікарні змогу нарешті розвиватися”

Народний депутат Роман Каптєлов в черговий раз звернув увагу громадськості на ситуацію, що склалася з районною лікарнею Вербківської територіальної громади.

Днями медичному персоналу лікарні повідомили, що їхні зарплати будуть знижені на 30 відсотків як мінімум до мінімального рівня. Минулого року лікарня вже мала проблему із затримки у виплаті зарплати й це сталося і цього року, а тепер ще й зниження окладів настільки, що медичні працівники змушені працювати на маленьку зарплату.

Крім того, умови роботи медсестер та санітарок порушують норми, встановлені законом. За нормами, на одну медичну сестру мають припадати троє хворих, а в районній лікарні на одну медсестру припадає щонайменше п’ять-шість хворих. Це величезне навантаження на медичний персонал.

Роман Каптєлов звернувся до керівництва Вербківської ОТГ з проханням розібратися в цій ситуації та вжити необхідних заходів для поліпшення умов роботи медичних працівників й вирішити питання з заробітною платою, а також закликав звільнити головного лікаря районної лікарні, який не сприяє поліпшенню справ у закладі.

Окремо народний депутат звернувся особисто до головного лікаря: “У вас є кошти на зарплати та функціонування лікарні, але ви не робите нічого, щоб це зробити. Якщо ви не можете звільнитися зі своєї посади, не мучте людей та дайте лікарні змогу розвиватися нарешті”.

FacebookTwitterTelegram