Богданівська ОТГ

Роман Каптєлов та Сергій Рублевський зустрілися із мешканцями сіл Богданівка та Богуслав

14.09.2021 14:26 Автор: Анастасія Суворова

Роман Каптєлов та Сергій Рублевський зустрілися із мешканцями сіл Богданівка та Богуслав

Народний депутат округу 36 від партії «Слуга народу» Роман Каптєлов за участі голови Павлоградської районної адміністрації Сергія Рублевського провели зустріч з мешканцями сіл Богданівка та Богуслав. 

Каптєлов

Роман Володимирович розповів про завдання, які ставив під час передвиборчої кампанії та їх вдале виконання, про проєкти та закони, які прийняти та ті, які на доопрацюванні. 

Каптєлов

Місцеві жителі радо прийняли приїзд нардепу, відзначили позитивні зміни в районі завдяки програмі Президента «Велике Будівництво» та наголосили на необхідності привести у належний стан територіальні та місцеві дороги для комфорту пересування. 

Рублевський

«Дякуючи програмі Президента «Велике Будівництво» в громадах зменшилась кількість питань щодо ремонту магістральних трас, тому мешканці почали турбуватись питанням територіальних та місцевих доріг. Окрім цього залишається проблема якісного водопостачання. Всі ці моменти вже запущені в роботу, найближчими роками чекайте результатів», – зазначив Роман Каптєлов на своїй сторінці у Facebook. 

Рублевський

Сергій Рублевський також озвучив питання, які бентежать більшість мешканців району та не входять до компетенції місцевої влади. І, як результат, разом з Романом Каптєловим будуть лобіювати ці проблеми надалі. 

 

Читайте також: Теплопостачання в Павлограді: депутат від ПП “Слуга народу” пояснив ситуацію

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм

FacebookTwitterTelegram