Павлоград

Роман Каптєлов розповів про свою роботу у Верховній Раді

22.06.2022 09:57 Автор: Оксана Пугачова

Роман Каптєлов розповів про свою роботу у Верховній Раді

Вчора Верховна Рада прийняла важливий законопроєкт №7427 “Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення”. Про те як зараз держава готується до опалювального сезону та про свою роботу відносно узгодження вартості опалення в містах Західного Донбасу розповів у своєму ФБ народний депутат Роман Каптєлов.
 
Цей законопроєкт прийнятий у першому читанні. Його задача – врегулювання багатьох деталей підготовки країни до наступного опалювального сезону. Однак законопроєкт регулює відносини на ринку природного газу, а в Західному Донбасі є міста, опалення яких залежить від вартості вугілля.
 
“Тому до другого читання я маю намір узгодити важливе питання — компенсацію в різниці тарифу для міст, які використовують вугілля. Жителі таких міст, як Тернівка і Першотравенськ, не повинні наступного опалювального сезону платити більше за жителів інших міст України” – повідомляє про свої наміри нардеп.
 
Роман Каптєлов обіцяє, що не буде підтримувати законопроєкт у другому читанні, якщо його правки не будуть враховані.
 
Окрім того до до кінця тижня законотворець планує:
–  завітати до керівництва Державної служби геології та надр України з питанням видачі ліцензії з використання Павлоградського водозабору;
–  зареєструвати правки до законопроєкту №7427;
–  погодити позицію Кабінету Міністрів щодо законопроєкту №6060 про передачу ДЗД на баланс обласної ради.
 
“Сподіваюсь, вдасться наступного тижня внести законопроєкт № 6060 для голосування у ВРУ і таким чином зрушити з місця болюче питання водопостачання Західного Донбасу” – зауважує народний депутат.
 
 
FacebookTwitterTelegram