Павлоград

Роман Каптєлов провів телефонну розмову з головним лікарем павлоградської “районки”

07.06.2022 07:25 Автор: Оксана Пугачова

Роман Каптєлов провів телефонну розмову з головним лікарем павлоградської “районки”

Відбулась телефонна розмова народного депутата Романа Каптєлова та керівника Центральної районної лікарні Володимира Букреєва щодо ситуації навколо лікарні.

Про це редакції РВК стало відомо під час розмови нашого журналіста з народним депутатом від 36-го округу.

Через закінчення законного терміну розгляду депутатського звернення Роман Володимирович зателефонував головному лікарю “районки” та нагадав про направлені запити на лікарню і відповідальність за законом у разі ігнорування депутатських запитів. Володимир Миколайович пообіцяв найближчим часом надати відповідь щодо фінансових надходжень і витрат лікарні та інформацію про нарахування премій керівному складу.

“Також запитав про звільнення персоналу лікарні. Володимир Миколайович сказав, що поки це лише плани, але найближчим часом процедури не уникнути, щоб зберегти лікарню. Я вважаю, що в лікарні перш за все саме медичний персонал необхідно зберегти і необхідно проводити зустрічі з працівниками та роз’яснювати ситуацію. Сподіваюсь, із головним лікарем ми зрозуміли один одного. Час покаже”, — наголосив Роман Каптєлов.

Нагадаємо, що ця ситуація почала розвиватись після звернення колективу Павлоградської центральної районної лікарні до народного депутата, унаслідок чого стало відомо про заборгованість із заробітної плати перед персоналом і планове скорочення працівників.

 

Читайте також:

Лікарі павлоградської “районки” вже два місяці без зарплатні

 

FacebookTwitterTelegram