Тернівка

Роман Каптєлов пропонує нову систему фінансування медицини на Західному Донбасі

04.04.2023 08:56 Автор: Юлія Жаворонок

Роман Каптєлов пропонує нову систему фінансування медицини на Західному Донбасі

Народний депутат Західного Донбасу, Роман Каптєлов, запропонував ініціативу зміни системи реверсних дотацій для покращення медичної інфраструктури в населених пунктах регіону. За його словами, поточна система реверсних дотацій не є достатньо справедливою, оскільки забирає кошти від громад з більшими доходами та передає їх менш забезпеченим регіонам.

Каптєлов підтримує ідею мера міста Тернівка, Віталія Вікторовича Тарелкіна, про те, щоб гроші, які вилучаються від громад у формі реверсних дотацій, поверталися до них у вигляді субвенцій, які будуть використовуватися для медичних потреб. Каптєлов заявив, що проведе консультації з експертами та представниками медичної галузі для визначення найбільш важливих потреб у регіоні та організує зустрічі з місцевими владами та представниками об’єднаних територіальних громад для обговорення можливих варіантів співпраці та реалізації даної ініціативи.

Каптєлов також заявив про розробку та реєстрацію законопроекту та взаємодію з іншими народними депутатами та зацікавленими сторонами для формування коаліції підтримки цієї пропозиції на законодавчому рівні. За його словами, це допоможе покращити медичну інфраструктуру в регіоні та забезпечити належну якість медичних послуг для мешканців Західного Донбасу.
Каптєлов зазначив, що реалізація даної ініціативи допоможе вирішити проблему знехтування здоров’ям мешканців регіону через недостатнє фінансування лікарень. Він наголосив, що міста Західного Донбасу є мономістами вугледобувної галузі, де люди працюють у тяжких умовах та потребують більше медичної допомоги порівняно з жителями інших міст.
За словами народного депутата, ідея про повернення грошей у вигляді субвенцій для медичних потреб є важливою кроком до покращення медичної інфраструктури на Західному Донбасі. Каптєлов закликав місцеві влади та представників ОТГ підтримати цю ініціативу та долучитись до її реалізації.
Зазначимо, що Роман Каптєлов має значний досвід роботи в законодавчій сфері та відомий своїми ініціативами щодо покращення життя мешканців Західного Донбасу.

FacebookTwitterTelegram