Павлоград

Роман Каптєлов підняв проблеми ПрАТ “ДТЕК Павлоградвугілля” на засіданні бюджетного комітету Верховної Ради

21.03.2023 16:51 Автор: Юлія Жаворонок

Роман Каптєлов підняв проблеми ПрАТ “ДТЕК Павлоградвугілля” на засіданні бюджетного комітету Верховної Ради

Вчора під час засідання бюджетного комітету, Роман Каптєлов, як депутат від Західного Донбасу, звернувся до міністра оборони з питанням щодо свого листа, у якому він висловив своє занепокоєння щодо ситуації на підприємстві Павлоградвугілля.

На свій лист народний депутат отримав листом лише відписку. “Це не задовольнило мене, тому що справа стосується долі тисяч людей, які працюють на підприємстві та їхніх сімей. Міністр оборони повинен розуміти, що на його плечі лежить велика відповідальність, оскільки захист нашої держави є найважливішим завданням”, зазначає Роман Каптєлов.

У листі депутат від Західного Донбасу звернувся з проханням до міністра оборони України припинити мобілізацію заброньованих працівників підприємства ПрАТ “ДТЕК Павлоградвугілля” територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки.  

Міністр оборони обіцяв розібратися у цій ситуації та знайти оптимальний шлях розв’язання проблеми.

Міністр оборони повинен забезпечити безпеку та захист прав працівників Павлоградвугілля, які нелегко працюють для успіху держави, підкреслює Роман Каптєлов.

Народний депутат наголошує, що вирішення проблем на підприємстві Павлоградвугілля буде важливим кроком до зміцнення економіки та соціальної сфери, обіцяє слідкувати за розвитком подій й має надію, що міністр оборони виявить свою відповідальність у цій справі та зробить все можливе для захисту інтересів громадян.

FacebookTwitterTelegram