Павлоград

Роман Каптєлов: “Необхідно сконцентрувати зусилля на будівництві водозаборів”

12.05.2022 19:16 Автор: Оксана Пугачова

Роман Каптєлов: “Необхідно сконцентрувати зусилля на будівництві водозаборів”

Народний депутат України Роман Каптєлов надіслав листа Прем’єр-міністру України щодо фінансового сприяння у реконструкції павлоградського водозабору.
 
Тяжкі обставини з водопостачанням у місті Миколаїв через пошкодження водогону «Дніпро — Миколаїв» є показовою ситуацією коли цілий регіон залишається без води у важкий, непередбачуваний час. В регіоні украй важливо сконцентрувати зусилля на будівництві водозаборів для міст Західного Донбасу. Потрібно терміново попередити ситуацію з можливим пошкодженням водогону “Дніпро-Західний Донбас” та зосередитись саме на відновленні роботи водозаборів.
 
“Єдиним джерелом водопостачання міст Західного Донбасу є водогін ДЗД, і я неодноразово, уже не перший рік, наголошую на необхідності ремонту ДЗД та будівництва альтернативних джерел забезпечення водою для наших населених пунктів. Зараз це питання як ніколи актуальне” – зазначає на своїй сторінці у ФБ народний депутат України Роман Каптєлов, – Тому звернувся до Денис Шмигаль з проханням розглянути і профінансувати проєкт реконструкції павлоградського водозабору, що забезпечить альтернативним джерелом водопостачання понад 130 000 жителів Павлограда і Тернівки, а також різноманітні підприємства, установи, заклади”
 
 
 
FacebookTwitterTelegram