Павлоград

Роман Каптєлов: “Міста, що використовують вугілля для опалення, мають бути забезпечені компенсацією. У нас це – Тернівка та Першотравенськ. Зараз займаюсь цим питанням”

20.07.2022 14:03 Автор: Оксана Пугачова

Роман Каптєлов: “Міста, що використовують вугілля для опалення, мають бути забезпечені компенсацією. У нас це – Тернівка та Першотравенськ. Зараз займаюсь цим питанням”

Минулого місяця у Верховній Раді у першому читанні прийняли важливий законопроєкт №7427 “Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення”, повідомляє народний обранець Роман Каптєлов на своїх сторінках у соціальних мережах.

Вчора цей закон був поданий до зали засідань для другого читання, однак з ініціативи депутатів БЮТ та депутатів від колишньої партії ОПЗЖ голосування було провалено. Що собою представляє цей законопроєкт та чому дії представників БЮТ і колишньої ОПЗЖ можуть нашкодити підготовці міст до зими?

 
Законопроєкт  покликаний врегулювати багато деталей підготовки країни до опалювального сезону 2022–2023. Однак він регулює відносини на ринку природного газу, а у Західному Донбасі є міста, опалення яких залежить від вартості вугілля.  Таким чином Тернівка та Першотравенськ мають бути забезпечені компансацією в різниці тарифу.
 
“Але є конструктивні зрушення. Комітет на мій запит та запит моїх колег, врахував до другого читання правки щодо компенсації в різниці тарифу для міст, які використовують вугілля. Жителі таких міст, як Тернівка і Першотравенськ, під захистом!” – запевняє нардеп
 
 
 
 
Окрім того народний депутат на цьому тижні планує здійснити ряд важливих дій відносно роботи ДЗД та Павлоградського водозабору.
 
“Планую до кінця робочого тижня завітати до керівництва Державної служби геології та надр України з питанням видачі ліцензії з використання Павлоградського водозабору, зареєструвати правки до законопроєкту №7427, та  погодити позицію Кабінету Міністрів щодо законопроєкту №6060 про передачу ДЗД на баланс обласної ради. Сподіваюсь, вдасться наступного тижня внести цей законопроєкт для голосування у ВРУ і таким чином зрушити з місця болюче питання водопостачання Західного Донбасу” – зазначає Роман Каптєлов.
 
 
 
FacebookTwitterTelegram