Павлоград

Роман Каптєлов розповів як буде вирішуватися питання водопостачання в Павлограді з наступного року

29.09.2021 15:04 Автор: Вікторія Шарашова

Роман Каптєлов розповів як буде вирішуватися питання водопостачання в Павлограді з наступного року

В рамках тижня роботи на окрузі народний депутат України Роман Каптєлов провів зустріч з новопризначеним керівником «Павлоградводоканалу» Анатолієм Різником та міським головою Анатолієм Вершиною. Виїзна нарада відбулася на території очисних споруд та Павлоградського водозабору. 

водозабор Павлограда

В ході зустрічі були обговорені плани на 2022 рік та приділили увагу основним пріоритетам подальшої долі водозабору та очисних споруд. Перш за все, це підготовка проєктно-кошторисної документації, експертизи й усіх необхідних умов для залучення фінансування на ремонт очисних споруд.

Роман Каптелов

«Павлоградський водозабір потребує капітальних інвестицій. Це і заміна насосного обладнання, і прокладання нових комунікацій. Попросив нового керівника вже зараз підготувати дорожню карту модернізації водозабору. Місто має розробити проєкт, отримати ліцензію та якнайшвидше подавати цей об’єкт на фінансування. Моє завдання — пролобіювати отримання коштів на державному рівні», – на своїй сторінці у ФБ повідомив народний депутат Роман Каптєлов.

Роман Каптелов

Сподіваємося, що всі дії, направлені на модернізування водозабору, зможуть, нарешті, вирішити питання з відключенням води в Павлограді.

Водозабор Павлоград

 

Читайте також:

Хто очолив КП «Павлоградводоканал»?

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм

FacebookTwitterTelegram