Павлоград

Роботу павлоградського осередку політичної партії “Слуга Народу” відзначили подякою очільника обласної організації партії

30.12.2021 17:41 Автор: Оксана Пугачова

Роботу павлоградського осередку політичної партії “Слуга Народу” відзначили подякою очільника обласної організації партії

Павлоградський осередок політичної партії “Слуга Народу” днями отримав подяку від обласного керівництва партії. Роботу депутатів гідно оцінили як місцеві мешканці, так і керівництво з області. Разом з павлоградцями на заході були присутні представники з Нікополя, Синельникове, Кам’янського та Новомосковська. Це ті райони, які започаткували в цьому році роботу офісів осередків від політичної партії “Слуга Народу”.

Слуга Народа

Як виявилось, Дніпропетровщина лідирує в країні: ми перші маємо відкриті офіси-осередки політичної партії “Слуга Народу”. І не просто відкриті, а й активно діючі.

Наприклад, у Павлограді депутати постійно зустрічаються з виборцями, приймають звернення від мешканців громади і активно працюють за запитами павлоградців. Окрім того, павлоградський офіс
виконує функцію консолідуючого, комунікаційного хабу. Там можуть збиратись депутати на лише місцеві – павлоградські, а і районні, сільських громад, Тернівки, Першотравенська, запрошують і обласних депутатів.

За активну участь у розбудові Дніпропетровщини павлоградським депутатам політичної партії “Слуга Народу” вручили подяки очільника Дніпропетровської обласної організації партії Юрія Кісєля. Подякувала за плідну роботу й керівниця депутатської фракції політичної партії “Слуга Народу” у Дніпровській міськраді Аліада Мансурова. Від Павлограда на заході були депутати: Сергій Рублевський, Володимир Буряк, Володимир Гаркуша та офіс-адміністратор офісу Аліна Сичова.

Слуга Народа

 Володимир Гаркуша, депутат Павлоградської міської ради від політичної партії “Слуга Народу” на врученні подяк активним мешканцям свого округу

“Наш осередок отримав відзнаку за якісну роботу у 2021 році. Брали участь у розбудові своєї громади, маємо активну громадянську позицію. Цей рік був знаковим – ми відкрили офіс в Павлограді. Всі наші депутати пройшли навчання, – розповідає Володимир Гаркуша, – Ми згуртувались, обрали напрямки роботи, ввійшли в курс і тепер набираємо потужних обертів, адже наступний рік – це нові задачі, виклики і цілі. Впевнений, найближчий часом матимемо ще кращий результат. Цього року депутати від осередку політичної партії “Слуга Народу” сприяли ремонту доріг, працювали в освітніх, медичних напрямках, сприяли встановленню сучасних спортивних майданчиків тощо”.

Слуга Народа

Оксана Старушенко, лідерка руху Зе!Жінки презентує проєкт #ЗеЖінки_УкраїнаБезНасильства

Депутатка Павлоградської міської ради від політичної партії “Слуга Народу” Оксана Старушенко говорить про насиченість подій та суттєві зрушення у регіоні за минулий рік:
“Разом ми втілюємо у життя проєкти, про які в громадах мріяли десятиліттями. І так – по всій Дніпропетровщині. Разом ми будуємо успішний, сучасний, гарний, зручний регіон. Мені, як лідерці напрямку Зе!Жінки, особливо приємно говорити про те, що ми стали надійною та достовірною інформаційною ланкою щодо медичних безкоштовних програм для населення. Ми підняли це питання на певний рівень, і будемо рухатись далі. В планах – участь у реалізації програм безбар’єрності та реформи шкільного харчування на місцях. Особливу увагу приділяємо проблемі домашнього насилля, і тут маємо особливі плани на найближчий час.
Хочу наголосити на профільному навчанні нас як депутатів. У партії до цього підходять відповідально. Навчались за курсом Інституту Політичної Освіти (ІПО) та Фонд Конрада Аленауера (КАS). Вивчали принципи роботи ОМС, та роль депутата у місцевому самоврядуванні, бюджет громади, земельні питання тощо. Навчання – це обов’язковий супровід людини яка прагне бути корисною суспільству. За це окрема вдячність обласному керівництву”.

Аліада Мансурова на відкритті офісу осередку ПП “Слуги Народа” в Павлограді

Керівниця депутатської фракції політичної партії “Слуга Народу” у Дніпровській міськраді Аліада Мансурова звернулась до присутніх представників районних осередків з словами вдячості за виконану роботу:
“Нам пощастило працювати разом в одній команді задля ефективної розбудови кожної громади Дніпропетровської області. Дякую вам за допомогу у цьому, за те, що ви є прикладом активної громадянської позиції, підтримуєте ініціативи та змінюєте свої осередки, регіон, державу на краще”

Депутати павлоградського осередку партії «Слуга Народу» відзначили, що й надалі працюватимуть та докладатимуть максимум зусиль задля розбудови рідного регіону.

Слуга Народа

Робоча зустріч фракції політичної партії “Слуга Народу”

Склад осередку політичної партії «Слуга Народу» в Павлограді:

Сергій Рублевський
Володимир Гаркуша
Володимир Буряк
Артем Тетеря
Оксана Старушенко
Ольга Зубенко

 

Слуга Народа

Адреса офісу політичної партії “Слуга Народу” Дніпропетровської обласної організації в Павлограді знаходиться по вул. Горького, 130. Звернутись зі зверненням, пропозицією, ініціативою та зауваженням до свого депутата можна щодня з 9 до 18, окрім вихідних.

 

Читайте також:

В Павлограді офіційно відкрили офіс фракції “Слуга Народу”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram