Павлоград

Робітники Павлоградського хімічного заводу сьогодні збираються для підтримки свого керівника

13.09.2021 15:20 Автор: Оксана Пугачова

Робітники Павлоградського хімічного заводу сьогодні збираються для підтримки свого керівника

Сьогодні о 17:00 біля ПХЗ  працівники заводу та партнери-підрядники зберуться для підтримки чинного керівника підприємства – генерального директора Шимана Леоніда Миколайовича.  Про це стало відомо від організатора заходу, профільного спеціаліста заводу, депутата Дніпровської обласної ради VIII скликання Холоденко Тетяни Фердинандівни. Відповідний лист-звернення від обласного депутата сьогодні був поданий до Павлоградської міської ради.

Павлоград ПХЗ

Очікується, що захід налічуватиме близько 500 осіб.  Розглядатимуться питання подальшої господарської та виробничої життєдіяльності підприємства. 

Як відомо, 9 вересня на Державному підприємстві «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод» пройшли обшуки в рамках кримінальної справи №42016040010000006 від 11.01.2016р., яке розслідується НАБУ з 2017 року. 

Цього ж дня детективи НАБУ повідомили генеральному директору Леоніду Шиману про підозру у зловживанні службовим становищем, через що очолюване ним підприємство ніби-то недоотримало понад 43,3 млн грн доходу. 

Леонід Шиман вважає що справа проти нього сфабрикована. Про це він сказав на пресконференції в інформаційній агенції “РВК”: – “Як тільки РНБО, 20 серпня 2021 року ухвалило рішення забезпечити українську армію зброєю власного виробництва за участю ДП «НВО «ПХЗ», з боку НАБУ відразу ж було реанімовано стару мертву справу, яка припадала пилом з 2016 року”.

Павлоградський хімічний завод є важливою одиницею оборонної промисловості та одним з ключових підприємств ракетної програми України. Завод залучений в ланцюгу виготовлення всіх основних видів сучасного ракетного озброєння на сьогодні. Підприємство бере участь у виготовленні ракет «Вільха», «Тайфун», «Нептун», які вкрай необхідні для Збройних Сил України.

 

Раніше ми писали: Не допустити знищення одного із стратегічно важливих підприємств нашої країни!

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм

 

FacebookTwitterTelegram