Павлоград

Ремонт дороги по вул. Дніпровській може завершитися достроково

04.08.2021 18:14 Автор: Вікторія Шарашова

Ремонт дороги по вул. Дніпровській може завершитися достроково

На головній вулиці Павлограда – Дніпровській  протягом двох тижнів ведуться ремонтні роботи. Тут працюють дорожники та техніка компанії «Автомагістраль-Південь». Наразі в районі РТС вони фрезерують старий шар асфальтного покриття, а згодом буде покладено два шари нового асфальту. В цьому переконалися місцеві ЗМІ під час престуру до однієї з  головних на сьогодні локацій міста.

Під час медіазустрічі міський голова Анатолій Вершина пояснив, що  капітально ця вулиця не бачила ремонту 15 років. А вона є значною транзитною частиною (12 км) траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Завдяки його зверненню до керівництва області та підтримці радника Президента з питань будівництва Юрія Голіка, розпочався поточний середній ремонт вул.Дніпровська. Загальна вартість цього проєкту сягає близько 560 млн грн.

Якщо комунікаційно-організаційну частину відносно ремонту Дніпровської взяла на себе міська адміністрація Павлограда, то в частині сприяння фінансового забезпечення ремонту приймав активну безпосередню участь Роман Каптєлов, народний депутат 36-го виборчого округу. Про це ми писали раніше: Комітет Верховної Ради з питань бюджету затвердив фінансування ремонту найдовшої павлоградської вулиці  в розмірі 450 млн грн. Решту коштів очікують від бюджету Дніпропетровської області.

Ремонт Дніпровської

 «За планом документації роботи повинні завершитися до кінця року. Але ми працюємо майже цілодобово, у дві зміни. Завдяки таким темпам роботи з відновлення асфальту, повністю ремонт вулиці може завершиться достроково, – переконаний керівник проєкту підрядної організації Артем Животов. Працівники, звісно, втомлюються, тим паче в таку спеку, робота важка, але час на обідню перерву та відпочинок в них є завжди».

В рамках реалізації проєкту передбачена повна заміна бордюр і ливнівок, також встановлення нових зупинок-павільйонів, приведуть до  ладу пішохідні доріжки та тротуари.

Ремонт Дніпровської

Довідково: ремонт вулиці Дніпровської в Павлограді ведеться в рамках Програми Президента “Велике Будівництво”. Програма «Велике Будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України.  Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони. 
Основна задача проєкту у 2021 році — будівництво чи реконструкція 6,6 тис. км доріг, 74 шкіл, 54 дитсадків, 28 медичних закладів, понад 140 приймальних відділень та 340 медичних амбулаторій у сільській місцевості, 24 басейнів та 78 інших спортивних об’єктів та по всій країні. 

FacebookTwitterTelegram