Павлоградський район

Реформа системи шкільного харчування: у Дніпрі відбувся третій регіональний форум

08.10.2021 16:34 Автор: Анастасія Суворова

Реформа системи шкільного харчування: у Дніпрі відбувся третій регіональний форум

Сьогодні стартував третій регіональний форум за участі Першої леді Олени Зеленської та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Темами для дискусії стали безпечність та якість як основа реформи системи шкільного харчування та публічні закупівлі, зокрема якісний і проєктний підхід. 

Зеленська

На форумі були присутні представники шести областей – Дніпропетровської, Сумської, Харківської, Запорізької, Луганської та Донецької. 

Зеленська

Після обговорення основних питань, організатори форуму презентували «дорожню карту» переходу на нові стандарти приготування страв. Команда Першої леді ретельно вивчили відгуки учасників перших форумів і розширили перелік питань, які необхідно обговорити та збільшили кількість експертів для подальшого розвитку та впровадження реформи.

Зеленська

Зараз у школах Дніпропетровщини харчуються понад 265 тис. дітей, це 80% учнів області. За словами Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОДА, місцева та обласна влада приводить до ладу шкільні харчоблоки як під час повної реконструкції, так і окремо. Цього року зміни проходять у 17 школах регіону.

Зеленська

Реформу шкільного харчування в Україні планують завершити за 3-5 років. Зміни містять впровадження нових норм харчування, публічні закупівлі, проєктний підхід до переобладнання закладів освіти.

Дніпропетровщина – третя з областей, яка приймає регіональний форум. Перший відбувся у місті Буча 13 серпня, другий – в Одесі 9 вересня. До кінця листопада Міністерство освіти і науки планує провести ще два форуми у різних областях України. 

Від Павлоградського району на заході були присутні керівники профільних відділів кожної з громад. Вербківську громаду на форумі “Реформа системи шкільного харчування” представляв голова Вербківської громади Віталій Кривошей та начальник відділу освіти  виконавчого комітету Вербківської сільської ради Тетяна Мішуста.

“Участь у заході такого рівня є стимулом для подальших змін, адже реформа шкільного харчування є нагальною потребою сьогодення”- зауважив Віталій Кривошей.

Виталий Кривошей Вербковская отг

 

Читайте також:

Перша леді України Олена Зеленська презентувала «Довідник безбар’єрності»

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм 

FacebookTwitterTelegram