Павлоградський район

Реформа системи шкільного харчування: на форумі показали які страви можуть з’явитись в школах Дніпропетровщини

10.10.2021 10:24 Автор: Анастасія Суворова

Реформа системи шкільного харчування: на форумі показали які страви можуть з’явитись в школах Дніпропетровщини

Авторські салати, декілька видів гарнірів, італійський суп мінестроне та котлети по-домашньому – так може виглядати звичайне меню в Дніпропетровських школах. Швидкість приготування 8 страв менш ніж за годину на понад 600 людей продемонстрували кухарі Національної асоціації громадського харчування. 

харчування

Вчора в Дніпропетровській ОДА пройшов регіональний форум «Реформа шкільного харчування». Учасники форуму обговорювали безпечність та якість реформи системи шкільного харчування, публічні закупівлі, якісний та проєктний підхід до змін. 

харчування

Окрім панельної дискусії, презентації «дорожньої карти» учасникам продемонстрували практичну панель – кулінарний майстерклас. Чотири кухарі Національної асоціації громадського харчування приготували повноцінний обід для більш ніж 600 людей. 

харчування

Меню було представлено різноманіттям страв та виборов обідів. Це овочевий суп мінестроне, м’ясні та рибні котлети,  плов з куркою, гарніри на вибір: гречана каша або булгур з овочами. Два види салатів: один з морквою та яблуками під соусом вінегрет, другий – салат з капусти й огірків, притрушений насінням фенхелю. На десерт – сирна запіканка та компот з ягодами і м’ятою. 

харчування

Скуштувала комплексний обід та поділилась враженнями начальниця відділу освіти, культури, молоді і спорту Юр’ївської селищної ради Олена Курбатова: «Обома руками підтримуємо реформу шкільного харчування та впроваджуємо її елементи. Дуже добре, коли школярі кожного дня отримують свіжі овочі та фрукти». Олена Курбатова також додала, що виникла ідея підписати меморандум із Національною асоціацією громадського харчування аби провести навчання кухарів. Адже опорні школи Юр’ївської селищної громади отримали сучасне обладнання схоже на те, яке використовували на майстеркласі. 

харчування

«Урок  готуємо, перерву – годуємо» – така філософія проєкту, аби діти отримували свіжі та естетичні обіди.

харчування

харчування

харчування

 

Читайте також:

Реформа системи шкільного харчування: у Дніпрі відбувся третій регіональний форум

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм 

 

FacebookTwitterTelegram