Павлоград

Психологічні тренінги – один з етапів підготовки: чому вчать добровольців Гвардії наступу

21.03.2023 09:19 Автор: Юлія Жаворонок

Психологічні тренінги – один з етапів підготовки: чому вчать добровольців Гвардії наступу

Фізичні тренування. Відточення вправного користування зброєю та надання домедичної допомоги. Такі етапи проходять добровольці Гвардії наступу, перш ніж стати до виконання бойових задач. Ще один елемент підготовки – психологічні тренінги. На них фахівці допомагають адаптуватися до нових умов, вчать стресостійкості та злагодженій роботі у команді.

Психологічна підготовка проходить за спеціальною програмою. Гвардійців вчать стресостійкості й витривалості. А ще – злагодженій роботі у команді.

 Взводи та роти проходять тренінги на командотворення і згуртування. Це дозволяє гвардійцям познайомитися. Навчитися краще розуміти один одного. За потреби – навіть без слів. Невербально переказати інформацію побратиму, дати знак – такі навички можуть знадобитися в екстремальних і бойових умовах.

Зі вступом до штурмових бригад звичний спосіб життя добровольців докорінно зміниться. Звикнути до нового ритму допоможуть інструктори.

У Дніпропетровській ОВА нагадали, що вступити до Гвардії наступу можна онлайн або ж через ЦНАП. Головна вимога до кандидатів – вмотивованість. На їх вибір – 8 бригад. По одній у Нацполіції та Державної прикордонної служби. Ще шість у складі Нацгвардії України.

FacebookTwitterTelegram