Тернівка

Проєкт ”Активні парки – локації здорової України” у Тернівці

14.03.2023 13:05 Автор: Юлія Жаворонок

Проєкт ”Активні парки – локації здорової України” у Тернівці

Під час воєнного стану орієнтири роботи органів влади та населення, звичайно, кардинально змінились. Всі працюють на оборону та захист держави. Проте здоров’я жителів кожної громади залишається одним з першочергових питань.

Аби залучити населення до занять спортом, Тернівська територіальна громада доєдналась до соціального проєкту ”Активні парки – локації здорової України” та отримала сумку координатора проєкту з сучасними спортивними девайсами, які незабаром можна буде використовувати під час тренування на локації.

Обладнання передано координатору проєкту – КПНЗ “Дитячо-юнацька спортивна школа “Темп” м.Тернівка”. Графік тренувань буде розміщено на інформаційних сторінках відділу молоді та спорту Тернівської міської ради, Виконавчого комітету Тернівської міської ради.

Нагадаємо, що ”Активні парки”  – це один з проєктів, що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського “Здорова Україна”. Мета проєкту – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

FacebookTwitterTelegram