Павлоград

Прокуратура вимагає за Леоніда Шимана заставу в 10 мільйонів гривень

16.09.2021 12:56 Автор: Сергій Вріхед

Прокуратура вимагає за Леоніда Шимана заставу в 10 мільйонів гривень

Журналісти РВК звернулись стосовно цієї справи по коментар до Романа Каптєлова: «Моє враження від самого процесу наступне. Я був присутній два дні на судових засіданнях по розгляду запобіжного заходу і спостерігав наступну ситуацію. Коли справа дійде до безпосереднього розгляду – вона розвалиться, так як вона сформована з порушенням всіх юридичних норм.

Суд задовольнив лише одну вимогу прокуратури, а саме про внесення застави, і то вона була істотно зменшена. Всі інші вимоги суд відхилив, а саме: арешт всього майна, не покидати Україну без дозволу, повідомляти про зміну місця проживання, здати на зберігання закордонні паспорти.
Всі ці вимоги могли б істотно нашкодити діяльності Павлоградського хімічного заводу. До того ж, адвокати будуть подавати апеляцію та оскаржувати все в наступних засіданнях. Ця справа тривала з 2011 по 2016 рік, військова прокуратура, яка відкрила цю справу, не змогла надати доказів. В 2021 році справу відновили для тиску на керівництво заводу.

Як я і казав раніше, все це – тиск на керівництво Павлоградського хімічного заводу. Немає сумнівів, що сама справа – це спосіб тиску, без конкретних фактів стосовно заявленого кримінального злочину. До того ж постає питання про саму професійність окремих прокурорів та слідчих в цій справі.

За останні два дні судових засідань стає остаточно зрозуміло, що це замовлена справа. В підконтрольним деяким олігархічним групам ЗМІ починається інформаційна атака на мене, як на народного депутата України та представника Комітету з питань бюджету, та на керівника заводу. Це все відбувається лише для виливання чергової порції бруду на керівництво підприємства та на мене.

Моя задача, як народного депутата – безперервна робота оборонного підприємства. Павлоградський хімічний завод є важливою частиною життя регіону. На ньому тримається стотисячне місто. Це підприємство займається утилізацією 1500 тонн вибухонебезпечного ракетного палива. В решті решт ПХЗ відповідальний за оборонну здатність всієї країни».

 

Читайте також

Леонід Шиман: “Ця справа сфабрикована військовою прокуратурою на замовлення гірничо-збагачувальних комбінатів” Заява керівника ПХЗ щодо заведення на нього кримінальної справи

 

Читайте більше та підписуйтесь на нас у телеграм 

 

FacebookTwitterTelegram