Павлоград

Пресмарафон Президента України: реформи в державі, вплив олігархату на ЗМІ і виборців та про програми енергонезалежності

28.11.2021 15:03 Автор: Оксана Пугачова

Пресмарафон Президента України: реформи в державі, вплив олігархату на ЗМІ і виборців та про програми енергонезалежності

Низка важливих заяв Президента України Володимира Зеленського, що прозвучали під час пресмарафону«30 запитань Президенту України». 

Володимир Зеленський

Про реформи в Україні

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що за час його каденції вже вдалося успішно втілити низку важливих реформ. Частину змін розпочато, і вони перебувають у процесі реалізації: було запущено земельну та банківську реформи, триває судова реформа, нещодавно вдалося запустити українського національного авіаперевізника. Реформу з модернізації інфраструктури відзначають не лише в Україні, а й у світі.

«Сьогодні інфраструктурна реформа – найбільша і найвдаліша за 50 років. Вважаю, що це великий прогрес. Ми вимірюємо успіхи в будівництві та розбудові країни в тисячах кілометрів доріг», – зазначив Президент. 

Про вплив олігархату на ЗМІ і виборців

Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський наголосив: олігархи не повинні шантажувати суспільство та український народ. Великий бізнес не має права «купувати» народних депутатів. Також, на його переконання, неприпустимим є фінансування олігархами певних акцій протесту чи поширення суб’єктивної чи спотвореної інформації у підконтрольних ЗМІ.

«Ти не маєш права шантажувати суспільство, шантажувати народ України, – заявив Володимир Зеленський, говорячи про вплив олігархів на політичні процеси в країні, та зауважив – Від великого бізнесу ми очікуємо робочих місць – держава дуже зацікавлена. Тому що дуже важко знайти міжнародні інвестиції в країну, а внутрішні інвестиції є, гроші є, треба реінвестувати»

Про енергонезалежність

Володимир Зеленський

Україна має посилювати свою енергонезалежність, і одним з таких кроків повинна стати масштабна програма термомодернізації житлових та комунальних будівель.

За словами Володимира Зеленського, в Офісі Президента та у Міністерстві економіки фахівці наразі працюють над розробкою програми термомодернізації та енергоефективності.

«Реформа термомодернізації всіх багатоповерхових будівель коштуватиме державі 300 мільярдів гривень. Це все, що ми маємо зробити, – школи, комунальні  установи – багато всього, що є в нас у державі», – сказав Президент.

Програма розпочнеться наступного року – як пілотний проект буде проведена термомодернізація великої кількості багатоповерхових будинків та вдвічі зменшено споживання ними газу.

Найближчі три роки задля реалізації цієї реформи заплановано залучити 100 млрд грн.

 

Читайте також:

Прямий ефір: пресмарафон “30 запитань Президенту України”

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram