Тернівка

Понад 30 років занять кіокушин карате : тренер з Тернівки отримав звання сенсея

19.11.2021 13:22 Автор: Анастасія Суворова

Понад 30 років занять кіокушин карате : тренер з Тернівки отримав звання сенсея

Вихованці Тернівського СТОВ «Фенікс» забрали 4 медалі на Кубку України з кіокушину, а їх тренер Валентин Зубер став сенсеєм. Змагання відбулись в Дніпрі, де 300 бійців України та Молдови змагались за першість у своїй категорії. Про це повідомляє видання «Вісник шахтаря».

За результатами змагань Тернівські спортсмени привезли золоту, срібну та дві бронзові нагороди. Золоту медаль завоював Олександр Харченко, срібну – Олександр Тутов, а бронзові Кирило Глушкін та Іван Уткін. Хлопці неодноразово брали участь на чемпіонат області та України. З кожним змаганням вихованці привозять нові перемоги.

За словами тренера Валентина Зубера спортсмени показали гідний рівень підготовки та зможуть скласти конкуренцію найсильнішим бійцям України та за її межами.

Тернівка

На турнір також прибув генеральний секретар і член Міжнародного комітету ІКО з кіокушин карате Кацухіто Горай. Він провів семінар для учасників та тренерів, а також атестував спортсменів. Валентин Зубер успішно захистив ступінь майстра 3 дана, рівень сенсея та склав іспит аби стати суддею міжнародної категорії. Відтепер тренер з Тернівки зможе судити змагання як всеукраїнського, так і міжнародного рівня.

Валентин Зубер займається карате з 1989 року та вже 11 років тренує вихованців. Він розповідає, що його учні пишаються тим, що їх тренує сенсей та суддя міжнародної категорії. Своїм прикладом Валентин хоче показати, що і в 56 років можна проводити десятки поєдинків. Для цього потрібно не лінуватись та багато тренуватись.

 

Читайте також:

Павлоградські штангісти вибороли призові місця на Чемпіонаті України

 

Головні новини дня у телеграм каналі

 

FacebookTwitterTelegram